İSTANBUL ,
KAGITHANE

Avrupa 05327806742 Anadolu yakası tel 0539 864 56 88
info@dekorcati.com

cati dolaplari,cati tadilati

                                            Çati Dolaplari

Cati dolaplari, cati dolap modelleri, catı katı için mobilyalar, özel üretim dolap modelleri, gömme dolap modelleri, dolap fiyatlari , Kısacası catı dolaplari hakkında bilgi alacabileceginiz bir atölyeyiz. İsatnbul avrupa yakasında bulunan atolyemizde catı ile alakalı tum dekarasyon hizmetlerini yapmaktayız. Catı lambirisi yaptıgımız catı işlerinin bir kısmı sadece, catı tavan lambiri mobilya dekarasyon ve insaat ile alakalı dekarsayon firmasıyız.

 

                                               Tavan lambiri

cati kati tavan lambiri duvar lambiri orjinal ahsap kullanılarak istediğiniz modelde uygulamaktayız. İnşaat sektöründe güzel bir görüntü elde edebilmek önemlidir. Bu güzel görüntünün de elde edilmesi için özel çalışmalar ve uygulamalar yapılmaktadır. Dekorasyon çalışmaları ağırlıklı olarak güzel görüntü elde edebilmek için yapılmaktadır. Bunun yanı sıra dekorasyonun yalıtım amacı da bulunmaktadır. Özellikle bina iç kesimlerinde yapılan dekorasyon işlemlerinin en sık karşılaşılan tavan lambiri uygulamasıdır. Tavan lambiri uygulaması binaların tavan ve duvar kısımlarının uygun olan malzeme ile kaplanması şeklinde elde edilmekte olan bir dekorasyon işlemidir. Pek çok kişi ev ve iş yerlerinde talep ettikleri güzel ve estetik ortamı elde edebilmek için bu uygulamayı yaptırma yolunu seçmektedir. Bu uygulama estetik görüntünün yanı sıra yalıtım olarak destekleyici olabilmesi için yapılmaktadır. Ses ve ısı yalıtımına destek sağlayıcı malzemeler seçildiğinde tavan lambiri uygulaması maliyetleri oldukça düşürdüğü görülmektedir. Bunun yanı sıra bu uygulamayı yapılmış olan ev ve iş yerlerinde seçilen ürünlerin türlerine göre uzun süre boya ve badana maliyeti oluşmayacaktır.                           

                              Neler yapıyoruz ve  Hizmet alanlarımız 

                                 İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası 

cati dolaplari cati lambiri cati kati karkas cati izalasyon cati dolap modelleri cati aktarma cati kati dolap modelleri cati için dolaplar cati dolaplari istanbul cati dolaplari şişli cati kati dolaplari kagıthane cati dolaplari kartal cati dolaplari cati kati dolaplari cati dolap modelleri cati kati dolap modelleri cati için dolaplar cati dolaplari istanbul cati dolaplari nişantaşi cati kati dolaplari kagıthane cati dolaplari kartal cati dolaplari üsküdar cati kati dolaplari cati dolap modelleri kati dolap modelleri cati için dolaplar cati dolaplari istanbul cati dolaplari şişli cati kati dolaplari kagıthane cati dolaplari göktürk cati dolaplari cati kati dolaplari cati dolap modelleri kati dolap modelleri cati için dolaplar cati dolaplari istanbul cati dolaplari kemerburgaz cati kati dolaplari kagıthane cati dolaplari